Pożyczka Plus - pożyczka na medal!

Pożyczka Plus - pożyczka na medal!

Najwyższa jakość obsługi klienta, jasne i proste zasady, a wszystko w oparciu o nowoczesne technologie – tak wyglądają usługi serwisu PozyczkaPlus.pl. W pełni zdigitalizowany system wnioskowania i przyznawania pożyczek pozwala spełnia

oczekiwania nowoczesnego, coraz częściej mobilnego konsumenta. Doceniła to również kapituła Medalu Polskiej Przedsiębiorczości, przyznając marce Pożyczka Plus wyróżnienia aż w trzech kategoriach: Lider Szybkiej Pożyczki 2016, e-Pożyczka 2016 oraz Profesjonalna Obsługa 2016.

Pożyczka przez internet szyta na miarę!

Na bardzo konkurencyjnym rynku, jakim jest bez wątpienia rynek consumer finance, dostosowanie produktu do potrzeb i oczekiwań klientów stanowi klucz do sukcesu. A czego oczekują obecnie klienci? Szybkości, jasnych zasad, wygodnych oraz innowacyjnych rozwiązań. Konsumenci są już gotowi do korzystania z pełni zdigitalizowanych usług. Dotyczy to zarówno płatności, depozytów, kredytów, jak i pożyczek pozabankowych. Dlatego od początku istnienia, serwis Pożyczka Plus stawia na nowoczesne, autorskie rozwiązania, które gwarantują szybki dostęp do gotówki tu i teraz. Aby otrzymać pożyczkę, wystarczy zarejestrować się na stronie www.pozyczkaplus.pl. Po potwierdzeniu rejestracji, decyzja w sprawie wniosku podejmowana jest praktycznie automatycznie, można by rzecz: „od ręki”. Jest to możliwe, dzięki zautomatyzowaniu procesu scoringowego. Na tej podstawie, doradca dokonuje błyskawicznej weryfikacji wniosku, w skutek czego, klient na decyzję pożyczkową czeka zaledwie chwilę.

Przede wszystkim liczy się klient

- Zaufało nam już ponad 250 tys. klientów. Nie chcemy zawieść ich zaufania, stąd w codziennej pracy stosujemy przejrzyste zasady, nie ukrywamy żadnych informacji, nie stosujemy praktyki „drobnym druczkiem”. Dla nas dialog z Klientem jest wartością, stąd nasze uczestnictwo w niezależnych platformach wymiany informacji takich jak np. opineo.pl – mówi Marta Modzelewska, Specjalista ds. Public Relations w firmie Mała Pożyczka. – Cieszy się, że wszystkie te zalety i wartości dostrzegła zarówno kapituła Medalu Polskiej Przedsiębiorczości, jak i sami klienci, których opinie przyczyniły się do przyznanych nam wyróżnień aż w 3 kategoriach: Lider Szybkiej Pożyczki 2016, e-Pożyczka 2016 oraz Profesjonalna Obsługa 2016.

Więcej o ofercie serwisu Pożyczka Plus: www.pozyczkaplus.pl

Zainteresowanych tematyką finansów osobistych zapraszamy również na blog: http://blog.pozyczkaplus.pl/

www.m-p-p.pl