Najnowsze wydarzenia

Patroni i partnerzy

Ekologiczne dachówki kompozytowe polskiej firmy TiLeCo


TiLeCo jest młodą firmą na polskim rynku budowlanym w segmencie pokryć dachowych. W 2012 roku opracowali oni technologię wytwarzania masy kompozytowej, którą można stosować do produkcji różnych materiałów budowlanych.

Dach-Bud


Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego DACH BUD Sp. z o.o. to firma z ponad 30-letnią tradycją. Powstała na bazie doświadczenia i charyzmy Prezesa Zarządu Jana Chorostkowskiego oraz jego doskonałej znajomości rynku mieszkaniowego. Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm deweloperskich na Dolnym Śląsku, która dokłada wszelkich starań aby sprostać stale zmieniającym się trendom mieszkaniowym.

Koleje Wielkopolskie


Spółka Koleje Wielkopolskie realizuje regionalne przewozy pasażerskie na wybranych liniach kolejowych województwa wielkopolskiego jak również na niektórych odcinkach linii województwa lubuskiego, kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego.

Pożyczka Plus - pożyczka na medal!


Najwyższa jakość obsługi klienta, jasne i proste zasady, a wszystko w oparciu o nowoczesne technologie – tak wyglądają usługi serwisu PozyczkaPlus.pl. W pełni zdigitalizowany system wnioskowania i przyznawania pożyczek pozwala spełnia oczekiwania nowoczesnego, coraz częściej mobilnego konsumenta. 

TechnoNICOL – wysoka jakość testowana w ekstremalnych warunkach


Wiodący producent i dostawca wysoko zaawansowanych technologicznie pokryć dachowych oraz materiałów hydroizolacyjnych, termoizolacyjnych i dźwiękoizolacyjnych. W swojej ofercie posiada około 2300 produktów. Firma działa na rynku od 1992 roku. Obecnie posiada 41 zakładów produkcyjnych i 180 oddziałów handlowych oraz zatrudnia 6500 wykwalifikowanych specjalistów w 21 krajach.

Dynamiczna firma na rynku odszkodowań w Polsce


Głównym celem działalności DRB jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, które Spółka reprezentuje w kontaktach z ubezpieczycielami. Dzięki profesjonalizmowi Spółki DRB, jej Klienci otrzymują należne kwoty odszkodowań.

1 2 3

Laureaci konkursów

www.m-p-p.pl